top of page

גז קצפות אילת

תוכן פרסומי

רוצים לקנות גז קצפות? הגעתם למקום הנכון!

אנו מוכרים גז קצפות באיכות הטובה ביותר של המותגים המובילים בעולם. רוצים לרכוש גז קצפות באילת לאפייה או לעסק? דברו איתנו אנחנו מבצעים משלוחים מהירים בכל שעה ולכל מקום באילת.

גז קצפות לעסקים ולקוחות פרטיים באילת

מוכרים גז קצפות באילת לעסקים וללקוחות פרטיים אשר עוסקים באפייה.

אבל שימו לב אנו לא מספקים גז קצפות לילדים, צעירים או כאלה המעונינים להתמסטל.

זהירות לא לשימוש פנימי

לגז המזגנים יש תחליף זול הרבה יותר, קטלני יותר וממכר יותר, "גז הקצפת" נמצא במיכלים המשמשים מכשירים ליצור קצפת וניתן לרכישה בקלות במחיר זול.

השימוש ב- Nitrous oxide (N2O), מהווה גורם סיכון משמעותי, הנפוץ בקרב בני נוער ומשמש כתחליף סם במסיבות והינו בעל השפעה הזייתית וגורם לאופוריה.

השימוש בגז זה נקשר למגוון תופעות לוואי, חלקן מסכנות חיים, כגון: אובדן הכרה, נזקים נוירולוגיים וסכנת ההתמכרות.

בתקופה האחרונה גז הקצפת המשמש קונדיטורים להכנת קצפת, הפך ללהיט קטלני ומסוכן בקרב תלמידי תיכון וצעירים בישראל.

השיטה פשוטה: מזרימים את הגז מהמיכלים הניתנים לרכישה בקלות לבלון ושואפים את תכולתו.

חמצן דו חנקני, שסימונו הוא N2O, הוא גז המוכר בציבור גם כ"גז קצפת" או גז צחוק, לחומר זה יש שימושים בתעשיית המזון (כחומר עזר לייצור קצפת) ובתעשיית ייצור דלקים.

עקב השפעתו המשמעותית על מערכת העצבים, הגז משמש גם בעולם הרפואה למטרות הרדמה, שיכוך כאב וטשטוש, כמובן שבמינון מבוקר וע"י רופאים.

החמצן הדו חנקני הוא גם סם מסיבות פופולרי, עקב תחושת שלווה, רוגע ואופוריה הנוצרות עם שאיפתו, עם זאת במינונים גבוהים הגז נקשר להופעתן של הזיות חזקות.

השימוש בו עלה באופן מדאיג בתקופת משבר הקורונה וצורכים אותו בעיקר צעירים ובני נוער במסיבות, במועדונים ובפארקים.

שימוש ניכר נעשה בו במיוחד במסיבות טבע ובפסטיבלים מוזיקה גדולים.

החומר בדרך כלל נמכר למשתמש במכלי מתכת קטנים המכילים את הגז בצורתו הדחוסה, לעיתים המשתמשים שואפים את תכולת הגז ישירות ממיכל המתכת, או באמצעות העברתו לבלונים.

על אף שמו הידידותי וההשפעות הנעימות, חשוב לדעת שמדובר בחומר ששימוש בו עלול לסכן את בריאות וחיי המשתמשים בו.

שימוש בגז עשוי להביא לצניחה מהירה בלחץ הדם, שיכולה לגרום לעילפון ולפגיעה בלב ולהביא אף להתקפי לב ולמוות פתאומי.

השימוש בגז יכול להביא גם השפעות לוואי וצריכת מנה של "גז קצפת" יכול להביא לתופעות כגון: אופוריה, איבוד תחושה בגוף, צחוק בלתי נשלט, פגיעה בהכרה, איבוד קואורדינציה, טשטוש ראייה, סחרחורת, איבוד זיכרון וצפצופים באוזניים.

שימוש בגז עשוי להוביל גם להתנהגות מסכנת בהיבטים חברתיים, בריאותיים, ומיניים (למשל, נהיגה מסוכנת, או התייבשות בעת ריקוד), התנהגות מסכנת זו עשויה להתעצם בנוכחות של גורמים נוספים בסביבה, כגון סמים ואלכוהול.

כאשר מדובר בשימוש תכוף של הגז, החומר רעיל מאוד למערכת העצבים ולמערכת החיסונית, הגז עשוי לדכא את יצור מח העצם ואת יכולת ההתחדשות של מערכת העצבים ובשימוש תכוף ולמשך תקופה ארוכה, ייתכן נזק מוחי, הופעת פרכוסים, קושי בעשיית צרכים, התפתחות תלות בחומר, והופעתן של מחלות פסיכוטיות כרוניות.

גז הקצפות זול מאוד(24 יח' נמכרות ב-50 ש"ח) וקל מאוד להשגה, אפילו ממטבחה של אמא שמכינה איתו עוגות קצפת, או לרכישה מחנות בטענה שאמא שלחה לקנות כדי להכין עוגה ולכן הפך לפופולארי כל כך, מה גם שאינו אסור למכירה ו/או לשימוש.

המשטרה מדווחת שעד כה ידוע לה על 3 מקרי מוות כתוצאה משימוש בגז הקצפות ומקרים רבים אחרים.

הבהרה: לאתר אלכוהול אקספרס אילת אין כל קשר למכירה של גז קצפות האתר מפנה את השיחות לבעל עסק שמספק משלוחים של מוצר זה ללקוחתיו. האתר לא לוקח אחריות בשום צורה על טיב המוצר או למי נמכר המוצר.

bottom of page